Okulöncesi maceralar 1

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Sürüm 2.0.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici forqan smart tech
Okulöncesi maceralar 1 mobil uygulaması çocuklarınızı eğlendirecek ve eğitecek içeriklere sahiptir.

Okul öncesi çocukların dünyalarına hitap edecek şekilde tasarlanmış olan Okulöncesi maceralar 1 mobil oyununda birbirinden özen bir çok bulmaca yer alıyor. Oyun okulöncesi için tasarlanmış 600'den fazla yüksek kaliteli resimler üzerine kurulu 36 bulmacalar içeriyor.

Hayvan isimleri, sebze ve meyveler, renkler, sayılar, boyutları, kuşlar ve diğer sesler ile oyunumuz çocukları keyiflendiriyor. Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Okulöncesi maceralar 1 mobil uygulaması içerisinde özel mini oyunlar çocukları eğitecekler. Bulmacaları çözen çocuklarınız kendi kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak olan içerikler ile keyifli vakit geçirecekler. 

Resimlere bakarak nesneleri tanımaya çalışacak ve doğru cevaplar vererek oyunun seyrini değiştirecek hamleler yapacaksınız. Oyun okulöncesi için tasarlanmış 600'den fazla yüksek kaliteli resimlerle 36 bulmacaları çocuklarınızın bulmasını bekliyor. Her bulmacayı doğru bir şekilde cevaplamanız diğer bulmacaya geçmenize hak kazandırır. 

Uygulama içerisinde vakit geçiren çocuklar zamanla kavrama yeteneklerini geliştirecek ve daha fazla içeriği bularak oyunda başarılı bir performans sergilemeye çalışacaklar. Okul öncesinde değerlendirebilecekleri bu eğitim uygulaması ile sizde çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz. 

Okulöncesi maceralar 1 indir